VYPRÁVÍME PŘÍBĚH VAŠEHO ÚSPĚCHU

OBCHODY

  Potřebujete hodně autentických fotek na sociální sítě, web, letáky nebo PR články? Fotky, které vás představí jako lovebrand a můžete je používat kdykoli? Vytvoříme vám vlastní fotobanku! Co od nás dostanete?

Vaše fotobanka může obsahovat:

Lifestylové fotky zákazníků v nákupním centru či obchodě ( jednotlivci i skupiny - rodiny,  mladí, senioři) -  Interakce zákazníků s asistenty prodeje - Slevové akce - Moderní formy placení jako samoobslužné pokladny a další zařízení - Relaxační zóny pro zákazníky a dětské koutky - Portréty zaměstnanců jednotlivě i celého týmu - Porady a školení - Získaná ocenění - Prostory zevnitř i budova zvenku - Firemní školka a další zázemí pro zaměstnance - Lifestylové fotografie k produktům na výzdobu prodejního místa - Cokoli dalšího budete potřebovat ke komplexní komunikaci navenek i uvnitř firmy.

Napsali o nás:

"Focení bylo naprosto profesionální. Vše probíhalo hladce, zkušený tým to zvládl za provozu bez jakéhokoliv omezení. Výsledkem byly skvělé fotky, se kterými jsme poté i my pracovali. Spolupráce si vážíme a děkujeme za ní."                                

Martina Tlustá, Nákupní Galerie Harfa