Vyprávíme příběh vašeho úspěchu

ZDRAVOTNICTVÍ

Potřebujete hodně autentických fotek na sociální sítě, web, letáky nebo PR články? Fotky, které vás představí jako lovebrand a můžete je používat kdykoli? Vytvoříme vám vlastní fotobanku! Co od nás dostanete?

Vaše fotobanka může obsahovat:

Lifetylové fotky vašich služeb - Speciální technologie a přístroje - Portréty lékařů, sester i managementu - Spokojené pacienty (dospělí i děti) - Všechna vyšetření - Lifestylové fotky jednotlivců i celého týmu při práci s pacienty, na poradách a školeních - Získaná ocenění - Prostory zevnitř včetně operačních sálů, ordinací, chodeb, relaxačních zón, kavárna či firemní školka - Budova zvenku - Speciální vybavení pro dětské pacienty a pacienty se zvláštními potřebami - Cokoli dalšího budete potřebovat k plnohodnotné komunikaci navenek i uvnitř firmy.

Napsali o nás:

"Je to bomba. Jste neuvěřitelně šikovní. Když si srovnám, kolik času u nás strávil předchozí pan fotograf s osvětlovací technikou, vizážistkou atd. a jaké jsou z toho výstupy a co vše jste zvládli vy za několik hodin práce, tak klobouk dolů"                                            

Jana Nováková, Refrakční centrum Praha