vyprávíme příběh vašeho úspěchu

LÁZNĚ A REHABILITACE

Potřebujete hodně autentických fotek na sociální sítě, web, letáky nebo PR články? Fotky, které vás představí jako lovebrand a můžete je používat kdykoli? Vytvoříme vám vlastní fotobanku! Co od nás dostanete?

Vaše fotobanka může obsahovat:

Lifestylové fotky všech procedur a služeb - Speciální technologie a přístroje - Klienti v dalších lázeňských zařízeních (restauraci, kavárně, posilovně, bazénu atp.) - Klienti na hotelovém pokoji - Interakce klientů vzájemně a při volnočasových aktivitách - Portréty lékařů, sester i managementu - Získaná ocenění - Konzultace s fyzioterapeutem či lékařem - Porada lékařů a dalších členů týmu - Cvičení s pomůckami - Prostory zevnitř včetně ordinací, chodeb, restaurací a kaváren, hotelových pokojů, relaxačních zón - Jsou vítaní i pejsci? Ukažme to! - Budova zvenku - Cokoli dalšího budete potřebovat k plnohodnotné komunikaci navenek i uvnitř firmy.

Napsali o nás:

"Vaše skvěle odvedená práce při focení všemožných léčebných procedur u nás ve Františkových Lázních si zaslouží jen chválu a potvrzuje to Vaši perfektní profesionalitu, která je na jedničku!"                                       

Richard Němeček, Františkovy lázně, Spa Resort Pawlik Aquaforum