Vyprávíme příběh vašeho úspěchu

ŠKOLKY, ŠKOLY, VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH

Potřebujete hodně autentických fotek na sociální sítě, web, letáky nebo PR články? Fotky, které vás představí jako lovebrand a můžete je používat kdykoli? Vytvoříme vám vlastní fotobanku! Co od nás dostanete?

Vaše fotobanka může obsahovat:

Ukážeme hlavně, že děti chodí do vaší školy rády! A že u vás vládne kamarádské prostředí. Mezi dětmi, i mezi dětmi a dospělými. - Ukážeme děti při vyučování, na kroužcích, na chodbách, v jídelně, knihovně i při tělocviku - Vyfotíme portréty učitelů i managementu -- Dostanete lifestylové fotky týmu učitelů při poradě a školeních - Získali jste nějaká ocenění? Ukažme to! - Vyfotíme prostory a vybavení školy zevnitř - Budovu zvenku - Hřiště - Další aktivity školy - Dětské tábory a workshopy - Cokoli dalšího budete potřebovat k plnohodnotné komunikaci navenek i dovntiř firmy.

Napsali o nás:

"Focení bylo velmi profesionální, svižné a plné skvělých a neotřelých nápadů. Z organizačního hlediska nebylo co vytknout. Pan fotograf byl velmi profesionální, aktivní a přinášel netradiční nápady. Dopadlo to nad očekávání. Na akci moc rádi vzpomínáme a určitě se těšíme na další spolupráci, protože focení jsme si skutečně užili"                                            

Jitka Hošková, Sunny Canadian School